live

У Харкові викрили поставки неякісних авіазапчастин на підприємства "Укроборонпрому"

Вилучені докази Facebook-сторінка СБУ

У фігурантів вилучили продукцію військового призначення та документацію із доказами протиправної діяльності

Контррозвідка Служби безпеки України у Харкові блокувала схему постачання неякісних авіазапчастин підприємствам "Укроборонпрому". Про це повідомила пресслужба відомства.

"Двоє харків’ян організували схему скуповування вузлів та агрегатів військових літаків. Обладнання за їх замовленням викрадали з військових частин Міноборони України та з оборонних підприємств. Уживані агрегати зловмисники разом зі своїми спільниками косметично ремонтували  у кустарних умовах для подальшого перепродажу", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, зловмисники здійснювали збут відремонтованих уживаних запчастин під виглядом нових через підконтрольні комерційні фірми підприємствам державного концерну "Укроборонпром".

Під час 8 обшуків, у фігурантів вилучили продукцію військового призначення та документацію із доказами протиправної діяльності.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру зловмисникам.

Новини за темою: СБУ провела обшуки у лабораторії Пальчевського

Нагадаємо, раніше СБУ запідозрила колишнє керівництво одного з провідних казенних науково-виробничих об'єднань в розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах, що завдало суттєвої шкоди обороноздатності держави.

Loading...