У Харкові стався спалах коронавірусу в інфекційній лікарні

Фото з відкритих джерел

Хворобу підхопили щонайменше два десятки медиків

У Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні стався спалах коронавірусної хвороби COVID-19 - станом на 24 травня діагноз підтвердили щонайменше у 20 співробітників закладу. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу ОДА. 

Як зазначається, ця лікарня є опорною для лікування пацієнтів з коронавірусом. Однак, нещодавно недугу там підтвердили у низки лікарів та в директора установи.

"Серед захворілих 3 анестезіологи, завідувач відділенням і 2 лікарі з додаткових бригад, які прибули в інфекціонку на посилення", - повідомили в прес-службі.

За попередньою інформацією, наразі в лікарні працюють 5 анестезіологів, а загальна кількість пацієнтів становить 175 осіб. 

Новини за темою: У Закарпатській області стався спалах коронавірусу: Село закрили на карантин

"Навантаження високе, але всі необхідні реанімаційні дії виконуються. Заповнюваність почала знижуватися. Тим не менше, просто зараз триває робота з виписки і переведення частини пацієнтів до 17-ї міської лікарні ... Також готові підключати 13-ту міську лікарню", - зазначили в прес-службі.

До слова, станом на ранок 24 травня в Україні зафіксовано 20 986 випадків коронавірусу. Тоді як в Харківській області кількість інфікованих зросла до 910.

Нагадаємо, нещодавно у Рівненській області виявили спалах коронавірусної хвороби в Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів. За останніми даними, кількість інфікованих у закладі досягла 24 осіб. 

Loading...