live

У Харківській області викрили механізм фінансування самопроголошених республік "Л/ДНР"

Гроші, вилучені під час обшуку Facebook-сторінка СБУ

За результатами обшуків було вилучено понад 2,3 мільйона російських рублів

Служба безпеки України викрила механізм фінансування самопроголошених республік "Л/ДНР" через оборудки із соцвиплатами у Харківській області. Про це повідомила пресслужба відомства.

За даними слідства, злочинну схему організувала мешканка Донецької області. Зокрема, вона за грошову винагороду пропонувала мешканцям тимчасово окупованих територій сприяння у безпідставній виплаті пенсій та інших видів державної соціальної допомоги.

"За сприяння працівників фейкових правоохоронних органів та органів соціального захисту квазіреспублік зловмисниця оформлювала документи на громадян, які постійно проживають в ОРДЛО. Серед них правоохоронці виявили бойовиків терористичних організацій "Л/ДНР", а також померлих осіб", - йдеться в повідомленні.

Під час слідства було встановлено, що частину прибутків зловмисниця передавала представникам так званих "МДБ Л/ДНР".

За результатами обшуків у зловмисниці було вилучено документи з доказами протиправної діяльності, а також понад 2,3 мільйона російських рублів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантці про підозру у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Новини за темою: СБУ оголосила у розшук "міністра транспорту ДНР"

Нагадаємо, раніше СБУ блокувала незаконне переміщення до Росії військового обладнання.

Loading...