У касці зі свастикою: У мережі обговорюють скандальне фото чиновниці Держархіву України

Страна.ua

У мережі обговорюють скандальні фото чиновниці з Держархіву України Ганни Путової, яка опублікувала у Facebook знімки в нацистській військовій касці зі свастикою. Про це повідомляє "Страна".

Ганна Путова - випускниця Інституту релігійних наук Фоми Аквінського в Києві та начальник відділу довідкового апарату та обліку документів Центрального історичного Державного архіву України.

На знімок, який був зроблений в минулому році, в розпал виборів президента в Україні, звернув увагу блогер Олександр Вознесенський, який зробив скріншот закритих (тільки для друзів) дописів Путової.

"Ахаха! Кум надіслав моє старе фото з підписом "Пора на вибори!" - підписала знімок чиновниця.

Страна.ua

Також Вознесенський опублікував скріншот її допису про те, як після виборів вона написала, що шкода спостерігати відкат і що скоро потрібно буде виходити на Майдан, хоча "швидше за все, Майдану не буде, а буде повноцінна війна і скоро".

Страна.ua

І скріншот публікації, де вона пише про прихильників президента Володимира Зеленського і "Слуги народу": "Хочеться ридати і бити їх, поки не заб'єш в землю".

Страна.ua

"У мене лише одне питання: а чи дійсно має вважатися допустимою нормою, щоб державний чиновник демонстрував у себе нацистську символіку, яку він носить, писав, що доведеться брати участь у громадянській війні і по суті вбивати співвітчизників, і розповідати про те, що йому хочеться бити політичних опонентів, поки не заб'є їх в землю?" - написав блогер.

Страна.ua

Loading...