live

У Кабміні розповіли, коли відкриють продуктові ярмарки

Денис Шмигаль

Урядовий портал

Міністр охорони здоров'я запевнив, що Україна ще не готова до таких рішень

У Кабінеті міністрів України зможуть розглянути питання проведення продуктових ярмарків під час введення наступних етапів пом'якшення карантину. Про це 20 травня повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє "РБК-Україна"

Як зазначається, в Україні довзолили відкриття як продовольчих, так і непродовольчих ринків, однак діяльність продуктових ярмарків надалі залишається забороненою. 

Новини за темою: Кабмін дозволив ринкам працювати і визначив критерії їх діяльності

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, на цьому етапі епідемії коронавірусу Україна не готова відновлювати роботу ярмарків. 

"Коли ми говоримо про продуктовий ярмарок, ми повинні розуміти, що це неконтрольований процес. Тому зараз ми 100% не готові до таких речей", - сказав очільник МОЗ. 

Зі свого боку прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що питання відкриття продуктових ярмарків буде розглянуто в одному з наступних етапів послаблення карантину. 

"Питання продуктових ярмарків ми розглянемо, але це буде в одному з наступних етапів. МОЗ це питання поставить у відповідну етапність. Ми розглянемо це питання, коли до цього дійде... коли Україна отримає таку можливість. Поки що, ви ж розумієте - це фактично масові заходи. Ярмарок - це збір великої кількості людей", - пояснив глава Кабміну.

Новини за темою: Кабмін опублікував умови для відновлення роботи речових ринків

Нагадаємо, 31 березня Міністерство охорони здоров'я дозволило роботу продуктових ринків в Україні за умови дотримання низки карантинних правил. Зокрема, йшлося про дотримання дистанції, проведення дезінфекції та інших санітарних протиепідеміологічних заходів. 

А за деякий час, на позачерговому засіданні 14 травня, Кабінет міністрів ухвалив рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків. 

 

Loading...