У Кабміні похвалилися "м'якістю" карантинних обмежень, порівняно із іншими країнами. Рейтинг

Карантин в Україні Global Look Press

Найжорсткіший карантин ввели в Італії та Німеччині

У Кабінеті міністрів підкреслили, що в Україні, порівняно з іншими державами, діють найбільш м'які карантинні обмеження. Про це повідомив міністр КМУ Олег Немчінов.

За його словами, у низці країн Європи протягом останнього часу діє більш суворий карантин, який триває довше, ніж в Україні. Причинами цього міністр назвав високий ризик розповсюдження там мутованого коронавірусу, а також перевантаження медичної системи. 

"Україна все ще належить до переліку країн з найбільш м'якими карантинними обмеженнями, згідно з індексом Оксфордського університету. Також у ньому — Хорватія, Швейцарія, Бельгія та Франція", — підкреслив Немчінов. 

Новини за темою: У Празі спалахнули протести через продовження локдауну в Чехії

За попередніми даними, найбільш жорсткі карантинні обмеження діють в Італії: там введено загальнонаціональний локдаун та комендантську годину.

Крім того, жорсткий карантин діє у Німеччині: жителям країни заборонено збиратись групами більше 5 людей. При цьому там зачинили школи, заклади сфери послуг, ресторани, бари, ТРЦ тощо.

Новини за темою: Данія продовжила локдаун до середини січня

Також загальнонаціональний локдаун з суворими обмеженнями ввели у Греції, Британії, Австрії та Нідерландах.

Центр Економічного Відновлення

Нагадаємо, з 8 січня в Україні почав діяти посилений карантин, який, за попередніми даними, буде тривати до 24 січня. Нові обмеження торкнулися сфер торгівлі та послуг, закладів харчування, а також проведення масових і розважальних заходів. 

Loading...