МОН дозволив змінювати місце складання ЗНО: Хто це може зробити

Зовнішнє незалежне оцінювання

Фото з відкритих джерел

Така можливість є у учасників, хто проживає за 150 км від місця складання

З 6 до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання тим, чиї місце проживання та заклад освіти знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного. Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів з посиланням на відповідне розпорядження МОНу.

"Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО", - зазначила в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Раніше заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний пояснив, що не можна замінити ЗНО вступними іспитами, оскільки це може збільшити кількість пересувань та спричинити недотримання санітарних протоколів.

Loading...