У громадян, що раніше прибули з Китаю, не зафіксували COVID-19, - МОЗ

У світі все ще зберігаються високі темпи зараження коронавірусом Фото - cgtn.com

Після виходу з літака всі пасажири і екіпаж проходили температурний скринінг

У громадян, що прилетіли раніше в Україну прямими рейсами з Китаю, не було зафіксовано коронавіруса під час інкубаційного періоду. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко у Facebook.

"У понеділок (17 лютого, - ред.) пройшло рівно 14 днів відтоді, як останній прямий регулярний авіарейс із Китаю приземлився в Україні. Інкубаційний період для появи COVID-19 у людей, які були на бортах прямих рейсів, завершено. Під час медико-санітарного нагляду у жодного пасажира і члена екіпажу не виявлено симптомів хвороби", - написав Ляшко.

Він додав, що після виходу з літака всі пасажири і екіпаж проходили температурний скринінг, а також епідеміологи протягом інкубаційного періоду двічі зв'язувалися з пасажирами (на 5 і 14 день).

"Тепер ми точно можемо сказати - вони здорові. На бортах прямих рейсів з Китаю не було жодної інфікованої людини. Нагадую, що людей, які прилетіли суміжними рейсами, згідно з рекомендаціями ВООЗ, перевіряли в проміжній країні, як тільки вони залишили прямий рейс з Китаю", - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, станом на ранок, 20 лютого, у Китаї зафіксовано 74,5 тисяч інфікованих людей, у той же час вилікуватися змогли понад 16 тисяч.

Як відомо, після того, як літак авіакомпанії SkyUp, на боту якого евакуйовані українці та іноземці, здійснив 9 кіл у небі, повітряне судно все ж таки вирушило до Києва в міжнародний аеропорт "Бориспіль", де наразі він вже приземлилося.

Loading...