У Голосіївському райсуді Києва стався спалах коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Припинено проведення судових засідань та прийом громадян

У Голосіївському районному суді міста Києва виявили хворих на коронавірус COVID-19 серед працівників установи. Про це повідомляє пресслужба суду. 

Як зазначається, попри наявність хворих, суд продовжує роботу, однак з урахуванням посилених карантинних обмежень.

"Чинне законодавство не передбачає призупинення роботи суду, а отже Голосіївського районний суд міста Києва продовжує здійснювати судочинство, задля забезпечення доступу до правосуддя", - пояснили в пресслужбі суду. 

Так, з метою безпечного перебування в приміщенні суду, проведено прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь. Крім цього, осіб, які контактували із хворими, було відправлено на самоізоляцію. 

Новини за темою: Спалах коронавірусу: На Дніпропетровщині захворіли 15 священників

Також у суді було введено такі карантинні обмеження до 31 липня:

  • припинено проведення судових засідань для учасників судових процесів в режимі відеоконференції у Голосіївському районному суді міста Києва, окрім судових справ, які потребують термінового судового розгляду;
  • припинено проведення особистого прийому громадян канцеляріями суду та архівом;
  • співробітникам служби судової охорони допускаються до приміщень суду виключно учасники судових засідань у захисних масках та після термометрії;
  • судді Голосіївського районного суду проводять судові засідання лише за участю учасників справи.

Також громадян повідомили про можливі альтернативні шляхи звернення до суду з позовними заявами, клопотаннями, іншими заявами, скаргами тощо, зокрема, за допомогою поштового зв’язку чи електронної пошти.

Нагадаємо, станом на ранок 25 липня в Україні 63 929 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1590 летальних, 35 497 пацієнтів одужало. За минулу добу виявили 1106 нових випадків.

У Києві за добу зафіксували 129 хворих, таким чином загальна кількість заражених зросла до 7525.

Loading...