live

Гетманцев назвав кількість хворих на коронавірус у фракції "Слуга народу"

Данило Гетманцев Фото - скріншот

Частина їхніх колег – на карантині

У парламентській фракції "Слуга народу" п'ять осіб захворіли на коронавірус, а ті колеги, які сиділи поряд з ними, пішли на карантин.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат (фракція "Слуга народу"), голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у політика, чи з огляду на останні результати голосувань у парламенті є загроза, що фракція "Слуга народу" розсипається. Данило Гетманцев запевнив, що таке припущення – лише міф.

"Порахуйте, будь ласка, депутатів, які були на карантині або які захворіли вже коронавірусом у нас у фракції... У нас у фракції, якщо я не помиляюся, близько п'яти осіб захворіли вже коронавірусом, і люди, які сиділи з ними поруч, вони теж пішли на карантин. Тому у нас недобір був в основному через ось цей чинник", – зазначив Данило Гетманцев.

Новини за темою: Зеленський дозволив використання незареєстрованих ліків від COVID-19

Згодом ІА ZIK у преслужбі "Слуги народу" уточнили, що станом на зараз на коронавірус хворіє двоє їхніх партійців.

Нагадаємо, напередодні народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко в ефірі телеканалу ZIK повідомила, що у фракції "Слуга народу" є депутати з підозрою на коронавірус.

Станом на ранок 1 квітня у світі загальна кількість заражених коронавірусом COVID-19 становить 859 796 осіб. Про це свідчать дані поширення вірусу від центру Джона Гопкінса.

Loading...