live

У фракції "Слуга народу" є депутати з підозрою на коронавірус, – Янченко

Галина Янченко

"Є Горбенко, є Скороход, є ряд інших депутатів"

Народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко підтвердила, що серед "слуг народу" є депутати з підозрою на коронавірус.

Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення.

Ведучий поцікавився, що таке трапилося у фракції "Слуга народу", яка тепер не голосує, як монобільшість (нагадаємо, напередодні, під час позачергових засідань Верховної Ради України для ухвалення рішень монобільшості бракувало голосів, їх ухвалювали з допомогою інших фракцій).

"Давайте бути реалістами і будемо людьми. …Я не можу пригадати таких днів, коли у Верховній Раді були абсолютно всі депутати, тому що хтось хворіє. Особливо, зараз. Ви знаєте, що частина депутатів – у них є підтверджені вже діагнози, хтось із підвищеною температурою і так далі. Тому це нормальний процес. І ще раз – якщо законопроєкти є нормальними, якщо вони є важливими і корисними для країни, то абсолютно логічно і природно, що їх будуть підтримувати інші фракції", – заявила Галина Янченко та додала, що з огляду на розмір фракції "Слуга народу" нереально, щоб всі завжди були присутні.

Гість студії політтехнолог Дмитро Раімов уточнив у Галини Янченко, чи правильно він зрозумів, що, коли йшла мова про фракцію "Слуга народу", попри відсутність офіційної інформації, депутатка володіє даними про те, що серед "слуг народу" є депутати з підозрою на коронавірус, які нині перебувають на самоізоляції. Він попросив назвати, про кого саме ідеться.

"Є Горбенко, є Скороход, є ряд інших депутатів. Є кілька депутатів з групи "Довіра". Так сталося, що депутати працюють не тільки у режимі пленарного засіданнях, а ще й на комітетах, тому насправді досить відповідально до цієї ситуації ставиться Аппарат Верховної Ради, і самі депутати, тому після кожного підтвердженого випадку робиться схема, з ким контактувала ця людина – як у межах парламенту, Апарату, так і родинне коло, інші люди. І ці люди, з ким контактував хворий, повинні слідкувати за своїм здоров’ям. В ідеалі, бути на самоізоляції, користуватися масками, рукавичками тощо для того, щоб не створювати загрозу для інших людей. І найкраще, звичайно, побути у самоізоляції, якщо це дозволяє ситуація", – заявила Галина Янченко.

Новини за темою: Нацполіція склала понад 3 тисячі протоколів через порушення карантину

Як повідомляли, головний ситуаційний центр України створив електронну карту поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 у світі та в Україні.

Нагадаємо, станом на 10:00 31 березня загальна кількість хворих коронавірусом в Україні становить 549 осіб, з них 13 - летальні випадки, 8 - одужали.

Loading...