У "Феофанії" розповіли, скільки у них коштує лікування від COVID-19

Фото з відкритих джерел

Загалом у закладі пролікували 162 людини з COVID-19

У столичній клінічній лікарні "Фоефанія" вартість одного ліжко-дня для лікування пацієнта з COVID-19 за власний кошт становить 7 800 грн. Про це повідомила пресслужба медзакладу у відповідь на запит "Громадського".

Зазначається, що відповідно до указу президента, в лікарні може безкоштовно лікуватися кожен громадянин України за наявності показань до госпіталізації й після огляду спеціалістів медзакладу, що можливе лише у випадку наявності бюджетних призначень.

Водночас можна лікуватися й за власний кошт. "На сьогоднішній день опрацьовується питання змін до постанови Кабінету міністрів про можливість заключення договорів НСЗУ на технології, яких немає в інших лікувальних закладах", – ідеться в повідомленні.

Як розповіли в медзакладі, станом на 1 грудня було проліковано 162 людини з COVID-19. Для лікування хворих на коронавірус перепрофілювали корпус №3 й розгорнули 42 ліжка. Водночас кількість ліжок можуть збільшити до 92-95, але після розв’язання проблеми з постачанням кисню та залучення додаткового персоналу.

Новини за темою: Лікарні України будуть заповнені на 100%, коли щодня фіксуватимуть 30 тис. хворих на COVID-19, – Степанов

Нагадаємо, на початку листопада президент України Володимир Зеленьский захворів на коронавірус. Тоді головлікар "Феофанії" Ігор Семенов заявив, що сума на утримання президента така ж, як і кожного пацієнта, який потрапляє до лікарні з коронавірусною інфекцією – в середньому 7800 грн на день.

Loading...