У Донецькій області 75 тис. людей залишилися без води через аварію, - ОДА

Фото з відкритих джерел

Водопостачання має відновитися протягом доби 29 жовтня

На ділянці другого Донецького водопроводу поблизу міста Слов'янськ проводяться аварійні ремонтно-відновлювальні роботи, у зв'язку з чим повністю або частково припинено водопостачання п'яти населених пунктів. Про це повідомляє пресслужба Донецької облдержадміністрації.

"Фахівці КП "Компанія "Вода Донбасу" приступили до ремонту магістрального водоводу діаметром 1400 мм вранці 28 жовтня. Зараз припинено водопостачання 5 населених пунктів (з них 3 частково) - м. Костянтинівка (частково), м. Дружківка (частково), с. Петрівка, смт Щербинівка (частково) та смт Новгородське Торецької міської ради (всього - 75401 особа / 39720 абонентів)", - йдеться в повідомленні.

За минулу добу були проведені земляні роботи, виконано відведення мулу і відкачування води біля місця пориву, встановлена причина пориву - тріщина довжиною 250 мм.

"Станом на 08:00 29 жовтня тривають роботи з відкачування води на місці пориву, після чого будуть розпочаті зварювальні роботи", - йдеться в повідомленні.

Орієнтовний час завершення ремонтних робіт - протягом доби 29 жовтня.

Зазначимо, другий Донецький водопровід - головне джерело водопостачання для міст Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ. 20 км цього водогону знаходиться в аварійному стані та потребує заміни.

Новини за темою: Росія і надалі продовжуватиме тиск на Україну, аби відновити водопостачання в Криму, - експерт

Нагадаємо, раніше заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що півострів зіткнувся з водною кризою через заміщення там населення. За її словами, причиною нестачі води в Криму стало завезення додаткового населення.Loading...