live

У Дніпрі з підозрою на коронавірус госпіталізували 8 осіб

Фото з відкритих джерел

Семеро пацієнтів почувають себе нормально

У середу, 18 березня, у Дніпрі з підозрою на зараження коронавірусною інфекцією госпіталізували вісьмох пацієнтів. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на департамент охорони здоров'я ОДА. 

Як зазначається, пацієнтів з підозрою було доставлено до інфекційної лікарні №21 Дніпра, яка визначена базовою на випадок епідемії. 

За попередньою інформацією, семеро пацієнтів почуваються нормально, у них зафіксоване незначне підвищення температури – від 36,7 до 37,1 градуса.

"Ці люди почуваються нормально, але ми не можемо змінити протокол. Вони перебувають на обстеженні", – зазначив директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Водночас про те, хто ці пацієнти, чи виїжджали вони за кордон, чи контактували з хворими в Україні, поки не повідомили. Інформації про стан здоров'я восьмого пацієнта також немає. 

До слова, станом на вечір 18 березня у Дніпропетровській області жодного зареєстрованого випадку інфікування коронавірусом не було. 

Нагадаємо, напередодні ввечері, 17 березня, трупу Дніпропетровського академічного театру опери та балету відправили на обсервацію після того, як вона перервала європейські гастролі через ситуацію з коронавірусом та закриттям кордону. 

Loading...