У Дніпрі модернізують паркувальну інфраструктуру

Паркувальна інфраструктура у Дніпрі Скріншот відео

Досвід Дніпра з цього питання уже переймають інші міста

У рамках оновлення паркувальної інфраструктури у Дніпрі презентували онлайн-мапу безкоштовних парковок. Нині уже облаштували 4 200 паркувальних місць. Це приблизно 170 парковок.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Директор КП "Міськавтопарк" Дмитро Омельченко зауважив: "Автомобіліст, який буде залишати тут автомобіль за розміткою і за знаком "Паркувальна зона", буде очевидно розуміти, що він залишає автомобіль безпечно і при цьому не буде порушувати будь-які правила дорожнього руху і надалі він не буде притягнутий до відповідальності".

До кінця липня у Дніпрі планують облаштувати близько 4 тисяч безкоштовних паркомісць. Це – альтернатива платним парковкам.

"Платний формат паркування – ви можете гарантовано розраховувати на те, що ви в будь-якому випадку знайдете якесь вільне місце. Якщо ви не готові платити за парковку, якщо ви хочете дістатися до цього місця, ви можете просто трохи далі залишити автомобіль і пішки 5-7 хвилин пройтися", – каже Дмитро Омельченко.

Місту вигідні такі інфраструктурні проєкти.

"Територія отримує певний обслуговуючий персонал, так само при цьому місто залишається власником і контролюючим органом", – наголосив Дмитро Омельченко.

Під час розробки концепції паркувального простору Дніпра влада співпрацює із громадськістю. Об’єднання Urban Dnipro підтримує концепцію платних парковок, тож звернулося до "Міськавтопарку".

Новини за темою: У Києві різко подорожчає вартість паркування

Представник спільноти Urban Dnipro Руслан Ширінов каже: "Паркування в центрі будь-якого міста має бути платним, оскільки фізично неможливо вмістити усіх бажаючих, тому ціна виступає регулятором попиту. На Січових Стрільців було три смуги по 4 метри. Ми кожну смугу звузили на 1 метр. Виникло 3 метри вільного простору. Цього достатньо для облаштування місць для паралельного паркування".

Поки водії чекають на модернізовані парковки, досвід Дніпра успішно переймають інші українські міста.

Loading...