У чотирьох областях та Києві найбільш напружена ситуація із заповненням лікарень хворими на COVID-19

Максим Степанов МОЗ

Загалом у лікарнях із підтвердженим діагнозом COVID-19 або з підозрою на коронавірусну хворобу перебуває 19 404 пацієнти

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в в Україні у п'ятьох регіонах спостерігається найбільш напружена ситуація із заповненням лікарень хворими на коронавірус COVID-19. Про це Степанов повідомив у ході брифінгу 11 жовтня, який транслював телеканал ZIK. 

За словами міністра, найскладніша ситуація наразі спостерігається у Донецькій, Одеській, Харківській, Сумській областях та у місті Києві. Зокрема, у цих регіонах реєструють велику кількість нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. 

Новини за темою: МОЗ почало підготовку тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус

"Найбільш напружена ситуація з точки зору ліжкового фонду, наповненості наших лікарень - у Донецькій, Одеській областях, у місті Київ, в Харківській області. Тобто, ті регіони, де у нас зараз велика кількість нових випадків реєструється. Також Сумська область", - наголосив Максим Степанов. 

Нагадаємо, 9 жовтня в Україні госпіталізували майже тисячу хворих з COVID-19, а в чотирьох областях лікарняні ліжка заповнені пацієнтами з коронавірусом більше, ніж на 70 відстоків. 

До слова, станом на ранок 11 жовтня в Україні 261034 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 4972 - летальні. 

ZIK

Loading...