У чотирьох хасидів на кордоні з Білоруссю виявили коронавірус

Хасиди-паломники на білорусько-українському кордоні ДПСУ

Наразі на кордоні перебувають понад півтори тисячі паломників, які намагаються потрапити в Умань

У Чернігівській області в чотирьох хасидів, які застрягли на українсько-білоруському кордоні у Нових Яриловичах, виявили коронавірус COVID-19. Про це заявила голова чернігівської обласної організації товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. Відповідні дані їй надали білоруські колеги з Червоного Хреста, повідомляє "Суспільне". 

"У чотирьох хасидів, які перебувають на кордоні України з Білоруссю у Нових Яриловичах, виявили коронавірус", - йдеться у повідомленні. 

Крім цього, у ніч на 17 вересня представники Червоного Хреста та загону швидкого реагування передали хасидам через білоруських колег гуманітарну допомогу. Зокрема, паломникам надали 60 пакетів засобів гігієни, 60 теплих ковдр та 60 літрів води. 

Крім цього, хасидам передали 4 тисячі пакетів спеціальної їжі від єврейської общини Умані.

Новини за темою: Відео дня: Хасиди у вишиванках заспівали гімн України, щоб їх пустили в Умань

Нагадаємо, цього тижня на білорусько-українському кордоні застрягли понад півтори тисячі паломників-хасидів, які намагаються потрапити до Умані на святкування Рош га-Шана. Кількість осіб на кордоні постійно збільшується.

Згодом на цю ситуацію відреагували у Державній прикордонній службі України та пригрозили паломникам відповідальністю. 

Зауважимо, іноземців не пропускають на територію України через ризик поширення COVID-19. Раніше у шести хасидів, які приїхали в Умань для святкування Рош га-Шана, виявили зараження коронавірусом.

Loading...