У червоному списку МОЗ з країн-сусідок України залишилася лише Молдова

Фото з відкритих джерел

На цей час в червону зону епідеміологічної небезпеки входять 46 країн

Всі країни-сусідки України, крім Молдови, визначені Міністерством охорони здоров'я в зелену зону епідеміологічної небезпеки. Про це свідчать дані, опубліковані на офіційному сайті відомства у п'ятницю, 9 жовтня.

Так, в червону зону епідеміологічної небезпеки входять 46 країн, де показник захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів вище, ніж в Україні (143,4). У цьому списку продовжує перебувати Молдова (261,2). Також в червону зону визначені Чехія, Іспанія, Чорногорія, Нідерланди, Франція, Бельгія, Великобританія, США, Ізраїль та інші країни.

При цьому ситуація з коронавірусом в Угорщині (121,9) дозволила країні перейти в зелену зону епідеміологічної небезпеки. Також з найближчих країн до неї визначені Білорусь (54,5), Польща (67,5), Словаччина (136,1), Угорщина (121,9), Росія (86,6) і Румунія (134,7).

Крім того, в зеленому списку залишилися Грузія, Австрія, Словенія, Індія, Хорватія, Канада, Швеція, Швейцарія, Італія, Греція, Німеччина, Туреччина, Японія, Єгипет.

Новини за темою: Україна оновила перелік країн червоної та зеленої зон. Список

Раніше повідомлялося, що сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України приймуть рішення, що стосуються критеріїв щодо зон карантину, де змінять критерії для червоної зони.Loading...