У Чернівцях запроваджують профілактичні заходи в громадських закладах через спалах коронавірусу

У місті рекомендують обмежити громадські заходи

Фото з відкритих джерел

Після того, як в Чернівцях зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19, місцева влада запровадила профілактичні заходи у громадських містах. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради. 

Згідно з повідомленням, профілактичні заходи будуть застосовувати в закладах освіти, культури, охорони здоров'я, громадському транспорті, а також на підприємствах та в організаціях міста.

Окрім цього, представники влади заявили про необхідність роз'яснювальної роботи щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу, а також обговорили наявність засобів індивідуального захисту лікарів у медичних установах і готовність медичних установ до прийому хворих з підозрою на коронавірус.

Як зазначається, в місті рекомендують обмежити масові заходи та дотримуватись правил особистої гігієни і профілактики інфікування.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко закликає українців, які не мають гострого респіраторного вірусного захворювання, не купувати медичні маски, бо це може призвести до дефіциту на рівні країни.

Також уряд створив спеціальний сайт, де можна знайти усю актуальну інформацію про коронавірусну інфекцію COVID-19. 

Loading...