live

У Чернівцях розповіли, чим лікували українця, який першим видужав від коронавірусу COVID-19

Наразі немає специфічних систем чи препаратів для лікування коронавірусу

Фото з відкритих джерел

У Чернівецькій обласній лікарні розповіли, чим лікували чоловіка, який першим видужав від коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні. Про це повідомляє PavlovskyNews

Як зазначається, співробітниця інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні розповіла, що вони проводять лікування тільки за симптомами хворого. Застосовуються противірусні, жарознижуючі та дезінфекційна терапії. Наразі специфічних схем або препаратів ще немає.

Окрім цього, відомо, що в Чернівецькій області немає жодного пацієнта у важкому стані. Хворі проходять курс лікування без ускладнень. Кожен день лікар проводить огляд, а тоді залежно від стану здоров'я та скарг хворого препарати коригуються.

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 березня, президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні перша людина вилікувалася від коронавірусу SARS-CoV-2 – це пацієнт із Чернівців.

Також співробітники Школи громадської охорони здоров'я імені Джона Хопкінса в Блумберг провели дослідження, яке показало, що медіанний час з моменту зараження до прояву симптомів інфекційного захворювання, викликаного коронавірусом COVID-19, становить 5,1 дня. 

Loading...