У Чернівцях розпочався протест проти дистанційного навчання

Протест проти дистанційного навчання, Чернівці molbuk.ua

Люди вимагають відкрити школи та надати учням якісну освіту

У Чернівцях 9 вересня понад півтори сотні батьків вийшли на акцію протесту з вимогою зупинити дистанційне навчання та дозволити роботу шкіл. Про це з місця події повідомляє портал molbuk.ua.

Як зазначається, обурені батьки вийшли на мітинг тому, що їхні діти не мають можливості відвідувати навчальні заклади через встановлену Державною комісією з ТЕБ та НС червону карантинну зону.

Підтримати активістів в Чернівцях приїхала з Києва представниця Всеукраїнського об'єднання захисту прав матерів Наталія Ансимова.

"Цей карантин створений із політичних мотивів, діти повинні вчитися нормально, жити нормальним життям. І саме тому ми сьогодні зібралися на мітинг", - зазначила вона.

Своєю чергою батьки школярів наголосили, що вийшли на вулиці, щоб відстояти право дітей на якісну та повноцінну освіту.

Новини за темою: На Львівщині три школи перейшли на дистанційне навчання через COVID-19

"Ми прийшли відстояти право наших дітей вчитися в школах. Тому що нам зробили неможливі умови для навчання. У мене четверо дітей, кожен в окремій кімнаті. діти закриті від суспільства. Фізично для них це недобре", - пояснила мати одного зі школярів із села Великий Кучурів.

Згодом до учасників протесту вийшов голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та заявив, що вже запропонував прем'єр-міністру Денису Шмигалю пом'якшити карантин в місті.

"Ми повинні знайти форму, в якій повинні були працювати спортивні школи, спортивні центри - там, де люди піклуються про своє здоров'я і зміцнюють його. Але в тому числі говорили й про навчальні заклади", - пояснив чиновник.

До слова, під час виступу голови ОДА один з учасників протесту намагався відібрати у нього мікрофон. Після чого Осачук повернувся в приміщення Чернівецької ОДА.

Зауважимо, станом на 9 вересня Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони входять до червоної зони карантину. У зв'язку з цим навчання у школах там заборонено. 

Нагадаємо, цього тижня міський голова Івано-Франківська заявив, що в місті відкриють школи та дитячі садки попри віднесення цього регіону до червоної зони.

Раніше у Тернополі керівники шкіл та дошкільних установ вийшли на роботу під час перебування міста в червоній зоні епідемічної небезпеки. У зв'язку з цим поліція склала відносно них понад 30 протоколів. 

Loading...