У Чернівцях базуватиметься реанімаційний вертоліт для евакуації хворих з COVID-19, – Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков kmu.gov.ua

Вертоліт розрахований на транспортування 4-6 хворих

Відсьогодні, 21 травня у Чернівцях буде базуватися спеціальний реанімаційний вертоліт Мі-8 МНС. Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"У нас відсьогодні буде базуватися в Чернівцях спеціальний реанімаційний вертоліт Мі-8 МНС, який тут буде знаходитися кілька днів, для ситуацій, в яких буде необхідність евакуювати людей із віддалених місць області безпосередньо до Чернівців. Або ж в разі якихось ургентних особливих ситуацій, за тим, як скаже МОЗ, доставляти спеціально хворих безпосередньо в київські лікувальні установи, якщо, припустимо, буде тут переповнення або що-небудь ще. Цей вертоліт розрахований на транспортування 4-6 хворих... Ці фахівці і цей вертоліт призначені для роботи з найважчими формами вірусів. У тому числі, наприклад, ця бригада працювала в Малі з вірусом Ебола, тому рівень підготовки їх – найвищий і рівень готовності виконувати медичні вказівки – найвищий", - сказав Аваков.

Новини за темою: У Чернівецьку область направили вертоліт для перевезення хворих на коронавірус

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов полетіли у Чернівецьку область розбиратися з епідемічною ситуацією.

Loading...