У аеропорту Борисполя помітили людей у захисних костюмах і карети швидкої допомоги

Прибуття літака з Уханя Фото - скріншот

На табло в аеропорту інформація про прибуття літака постійно змінюється

В аеропорту "Бориспіль", куди, ймовірно, прибуде літак з евакуйованими з Уханя українцями, помітили людей у захисних костюмах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Кореспондент зазначив, що після того, як борт, який прилетів з китайського Уханя, зробив десятки кіл над територією України, він рушив у напрямку до Києва. На табло в аеропорту була інформація про час прибуття – 9.37. Проте ця інформація постійно змінюється.

"І щойно ми бачили, там, де службовий прохід, людину у біохімічному захисті. Можливо, це і свідчить про те, що сюди і прибуває цей літак", – сказав Андрій Лащ та додав, що біля терміналу бачив карети швидкої допомоги, автобуси, машини надзвичайних служб.

Новини за темою: У Китаї із коронавірусом COVID-19 рекомендують боротися "Арбідолом"

Як повідомляли, 20 лютого до України має прибути літак з китайського міста Ухань, в якому стався спалах коронавірусу, з 48 українцями та 29 іноземцями – громадянами Ізраїлю, Норвегії, Чорногорії, Аргентини, Панами, Коста-Ріки, Домінікани, Еквадору та Іспанії. Після евакуації вони повинні провести 14 днів у карантині, для якого наразі підбирають відповідне місце.

Міністр МВС Арсен Аваков контролює процес особисто.

Після того, як літак авіакомпанії SkyUp кружляв над територією України, борт все ж таки вирушив до Києва в міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Додамо, голова Харківської ОДА Олексій Кучер повідомив, що прибулих з Уханя українців у Харківській області не розміщуватимуть.

Loading...