Тисячі "квадратів", винний льох, солярій і басейн: Зеленський переїхав до "дачі Ющенка"

Державна дача Скріншот відео

Президент мешкатиме у триповерховому маєтку у рекреаційній зоні

Президент України Володимир Зеленський зі своєю родиною переїхав до державної резиденції "Конча-Заспа". Резиденція знаходиться на режимній території, яка обнесена високим багатокілометровим парканом. Тут ведеться відеоспостереження, а біля центрального в’їзду чергує охорона.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Алла Жизневська.

"Цю територію офіційно називають "Будинок відпочинку Конча-Заспа". Це державний оздоровчий об'єкт, і фінансується він коштом державного бюджету. Уся територія сягає 134 гектарів. За даними ДУС, на території є лісопарк з місцями для екологічного відпочинку з оздоровчими теренкурами, довжина яких сягає понад 6 тисяч метрів, лугами з рослинами, хвойними і листяними деревами, серед яких, до речі, є і унікальні дуби", – зазначила кореспондентка.

Алла Жизневська розповіла, що на території є 71 дачний будинок, серед яких і будинок № 29, що має статус державної дачі. Саме у цьому будинку і мешкає президент Володимир Зеленський. До нього з 2004 до 2014 рік там проживав третій президент Віктор Ющенко. Це триповерховий маєток площею майже 2,5 тисячі квадратних метрів. До нього належать три гектари землі довкола. Є хатина для гостей, чайний будиночок. У самому будинку 4 спальні, кінозал, більярдна, винний льох, ліфт, сауна – турецька та фінська, солярій, 15-метровий басейн, масажний кабінет, а також мармурові санвузли, розповіла кореспондентка.

Новини за темою: Перед приїздом Зеленського на Волині військові вичерпували воду з калюжі. Фото

Алла Жизневська додала, що за каденції Віктора Ющенка на утримання дачі витрачали 30 млн грн на рік. Восени торік на дачі розпочалися ремонтні роботи.

До дач веде гарно заасфальтована дорога, поруч є кілька супермаркетів. Алла Жизневська зазначила, що сусідами президента є лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко та п’ятий президент Петро Порошенко.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції склало на президента України Володимира Зеленського два протоколи про адміністративне порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.Loading...