Тимчасовий очільник Фіскальної служби захворів на коронавірус

Сергій Солодченко Фото з відкритих джерел

Результати тесту на COVID-19 чиновник отримав сьогодні

Виконуючий обов’язки голови Державної фіскальної служби Сергій Солодченко захворів на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Солодченка, він отримав результат тесту сьогодні, 29 жовтня, і йде на самоізоляцію. "Отримав сьогодні результат ПЛР-аналізу на SARS-CoV-2 – "Виявлено". Йду на самоізоляцію. Почуваю себе добре", – написав чиновник.

Водночас він попросив здати тест на коронавірус тих, із ким контактував та зазначив, що планує продовжувати роботу. "Прошу всіх, з ким контактував протягом останніх днів, перевірити себе та здати тест. Що стосується робочих моментів: я нікуди не зникаю, участь в нарадах можу приймати в онлайн-режимі або телефоном – працюю дистанційно", – додав Солодченко.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Києва Віталій Кличко, який хворіє на коронавірус, зробив повторний тест на COVID-19, який виявився позитивним. Тоді очільник Києва заявив, що він досі не відчуває запахів.

Новини за темою: Коронавірус в Офісі президента: Загалом підтвердили два випадки, Зеленський та Єрмак не захворіли

Раніше повідомлялося, що чинний мер Борисполя Анатолій Федорчук помер від коронавірусу. Чиновник був лідером після голосування й на поточних місцевих виборах.Loading...