Творці "Зоряних війн" показали, як додали Керрі Фішер в дев'ятий епізод

Акторка Керрі Фшер померла в 2016 році

Зоряні війни: Скайвокер. Сходження Фото з відкритих джерел

Творці спецефектів, які працювали над дев'ятим епізодом легендарної саги "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження", розповіли як додали до фільму принцесу Лею, яку раніше грала акторка Керрі Фішер. Про це повідомляє Meduza.

Згідно з повідомленням, студія зі створення спецефектів Industrial Light & Magic (ILM), яку заснував Джордж Лукас, випустила відео, де показала процес роботи над графікою в дев'ятому епізоді "Зоряних війн", який вийшов на екрани наприкінці 2019 року.

Як зазначається, для сцен із померлою актрисою Керрі Фішер, студія використала кадри, що залишилися після зйомок сьомого епізоду, що вийшов у 2015 році. За допомогою графіки Фішер змінили зачіску і одяг, аби образ її героїні, генерала Леї Органи, відрізнявся від образу із сьомої частини. Далі Лею вставляли в новий фільм, враховуючи взаємодію з нею інших персонажів.

Водночас для сцен із флешбеками, де з'явилися молоді Лея і її брат Люк Скайуокер, створювали по-іншому. За основу взяли кадри з героїв з п'ятого та шостого епізодів (вийшли в 1980 і 1983 роках). Їхні обличчя оцифрували і перенесли в дев'ятий епізод, додавши нові костюми і змінивши оточення.

Нагадаємо, режисер фільму "Зоряні війни: Скайвокер. Восход" Джей Джей Абрамс відповів на критику фіналу легендарної кіноепопеї.

Loading...