Туроператорів зобов'язали вказувати ціну на подорожі у гривнях

istockphoto.com

У туроператорів є на це 10 днів, а далі почнуться штрафи

Тимчасова адмінколегія Антимонопольного комітету рекомендувала туристичним операторам вказувати вартість турів на своїх сайтах у гривнях без так званого власного курсу валют. Про це написав керівник Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький у своєму Facebook.

"У туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити та привести до вимог конкурентного законодавства рекламу цін своїх турів на сайтах та інформувати споживачів у спосіб, що не вводитиме в оману", – написав Хмельницький.

За його словами, під час розслідування АМКУ виявив, що реклама турів "у доларах" насправді вводить клієнтів в оману через непрозорі правила визначення туроператорами "власного курсу валют". Тому комітет 2 грудня надав обов’язкові до розгляду рекомендації: реклама турів має містити точні й чесні ціни у гривнях, без використання "власного курсу валют".

Хмельницький зазначив, що в разі невиконання рекомендацій оператори змушені будуть заплатити штраф.

За його словами, на зустрічі з операторами голова АМКУ Ольга Піщанська обговорила це рішення з представниками туроператорів, і вони пообіцяли виконати його вчасно.

Новини за темою: Де чекають українських туристів і що таке "антиковідні" програми, – деталі від голови асоціації туроператорів

Українські туристи у єгипетському Шарм-еш-Шейху попри заборону занурення з аквалангом та попри відмову гіда в готелі продати їм таку екскурсію, придбали таку розвагу у третіх осіб, внаслідок чого постраждали від нападу акули. Зокрема, хижа риба відкусила руку 12-річному хлопчику.

Loading...