Туреччина допомагатиме Україні у звільненні політв'язнів, - Зеленський

Зустріч Володимира Зеленського та Реджеп Таїп Ердоган Офіс президента України

Київ та Анкара співпрацюватимуть у межах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН для захисту прав людини в Криму

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган допомагатиме Україні у питанні звільнення українських політичних в'язнів. Про це 16 жовтня повідомив президент України Володимир Зеленський. 

"Для нас надзвичайно важливою є підтримка Туреччиною суверенітету й територіальної цілісності України. Президент Ердоган запевнив, що й надалі докладатиме активних особистих зусиль у питанні звільнення політичних в’язнів – українців та кримських татар", – заявив Зеленський. 

Водночас український президент додав, що Київ та Анкара тісно співпрацюватимуть у межах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН для забезпечення захисту прав людини в окупованому Криму.

Новини за темою: Україна та Туреччина підписали низку двосторонніх документів. Список

Нагадаємо, 16 жовтня Володимир Зеленський провів робочий візит до Турецької Республіки, під час чого президент та його колега Реджеп Таїп Ердоган обговорили широкий спектр питань взаємин між країнами. 

У ході зустрічі український глава запросив Туреччину долучитися до Кримської платформи для захисту прав кримчан та деокупації півострову, після чого Ердоган заявив про готовність до такої співпраці. 

Loading...