live

Це те, що розділяє українське суспільство: Ексміністр внутрішніх справ радить абстрагуватися від НАТО

Анатолій Могильов. Фото: DT.ua

На сьогоднішній день Україні потрібний нейтральний статус

Нам треба абстрагуватися від НАТО. На сьогоднішній день нам потрібен нейтральний статус. У НАТО нас ніхто й не чекає. Те, що ми про це кричимо, ми тільки розбурхуємо ще більший розбрат в країні.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі  ZIK заявив ексміністр внутрішніх справ України, ексголова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов.

"По-перше, нам треба абстрагуватися від НАТО. Ми поза НАТО. І перспектива потрапити в НАТО – ну дуже далека. На сьогоднішній день нам потрібен нейтральний статус. Це без сумнівів. Нейтральний статус, який був закріплений в Україні. А нас у НАТО ніхто й не чекає. Те, що ми про це кричимо, ми тільки розбурхуємо ще більший розбрат в країні", – акцентував Анатолій Могильов.

Колишній міністр наголошує: країні потрібно поставити перед собою мету – щоб усі питання, які розділяють суспільство, сьогодні, коли на Сході триває конфлікт, не піднімалися.

Новини за темою: Потрібне жорстке політичне рішення: Могильов наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі

"От не можна зачіпати віру. Давайте не будемо зачіпати мову. Це те, що розділяє українське суспільство. Треба навпаки, шукати те, що об’єднає людей. А НАТО теж розділяє. Нас там не чекають і не кличуть. Невідомо, коли ми там будемо.

А якщо говорити про стандарти НАТО, то, скільки я з військовими говорив, та й я сам людина у погонах, що таке стандарти НАТО? В усіх країнах вони різні. А ми собі самі придумали стандарт НАТО. Ми почали харчувати військових по стандартах НАТО і так далі. Але нас у НАТО ніхто не чекає. Нам необхідно конфлікт вирішувати самостійно. Окрім нас ніхто його не вирішить!", – наголосив ексміністр Могильов.

Нагадаємо, міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що в жовтні Україну може очікувати підвищення статусу в Північноатлантичному альянсі до партнера з розширеними можливостями.

Раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що спроби Північноатлантичного альянсу втягнути Україну в НАТО підривають зусилля з виконання Мінських домовленостей.

Loading...