live

Це "совок" і середньовіччя: Поярков жорстко відреагував на протести у Нових Санжарах

Сергій Поярков Фото - скріншот

"10 людей померли від звичайного грипу без усілякого коронавірусу"

Протести, які відбулися у Нових Санжарах,  – це прояв "совка" і середньовіччя, адже ці люди не хочуть думати про те, що завтра на місці евакуйованих з Китаю можуть опинитися їхні близькі.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив телеведучий, художник, блогер Сергій Поярков.

Сергій Поярков поцікавився у присутніх, хто із них цієї зими зробив щеплення від грипу. Коли у студії лише двоє осіб підняли руки, гість ток-шоу зауважив, що знайти кілька сотень гривень для того, щоб перестрахувати своє життя та життя своїх рідних, можливо.

"У нас в країні кожен бажаючий може знайти кілька сотень гривень, щоб врятувати життя своїй дитині. 200 гривень – це ціна життя дитини? У нас 10 людей померли… Я зараз дивлюсь на цих людей. Це прояв середньовіччя – не пускають. Вони не хочуть думати, що завтра це може бути ваша дитина і ваша мати. Вони абсолютно не хочуть про це думати. Це "совок" і середньовіччя. Дивіться, у нас 10 людей померли від звичайного грипу без усілякого коронавірусу. У нас гине людей від п’яних водіїв на дорозі утричі більше, ніж на фронті", – заявив Сергій Поярков.

Новини за темою: ВООЗ стурбована спалахом коронавірусу ще в одній провінції Китаю

Він також розкритикував міністерку охорони здоров’я Зоряну Скалецьку, яка впродовж двох тижнів залишатиметься разом із евакуйованими з Китаю українцями. На його думку, це піар.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

За підсумками сутичок у Нових Санжарах поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень.

Як виявилося пізніше, більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...