Це питання не до мене - Вакарчук прокоментував вартість свого виступу в Мінську

За словами Вакарчука, закон не забороняє йому займатися творчістю

Святослав Вакарчук. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Керівник  партії "Голос" та лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не знає, скільки заплатили за його виступ на корпоративі в ІТ-компанії у Мінську, оскільки "це не його справа". Про це політик та музикант заявив в інтерв'ю "Орестократії".

Як зазначається, відповідаючи на питання журналіста про вартість виступу на корпоративі компанії Wargaming, Вакарчук відповів, що не знає, адже не займається бізнесом: "Насправді це запитання (вартість виступу, - ред.) не до мене, бо я не веду жодної бізнес-діяльності – це запитання до компанії".

Окрім цього, він зазначив, що мінський виступ на корпоративі у компанії, що відома розробкою гри World of Tanks, не має жодного відношення до країни-агресора. Нардеп уточнив, що робота у Верховній Раді не забороняє займатись творчістю, зокрема концертами, а також наголосив, що не ставиться до корпоративу як до бізнесу і передав усі корпоративні права.

"Це була подія, в якій брали участь 2 тис. людей, молоді хлопці й дівчата, з різних країн, зокрема з України, які хотіли влаштувати саме концерт гурту "Океан Ельзи". Оскільки у нас сьогодні не так багато можливостей виступати перед людьми, то ми скористалися нею, до того ж усі домовленості були зроблені ще до того, як я потрапив у ВР, і це був єдиний випадок, коли ми собі дозволили це зробити так, як вважали за потрібне", - сказав лідер "Голосу".

Водночас Вакарчук підкреслив, що після 2014 року не виступає на приватних акціях та концертах, а зазначений концерт слід розглядати як виняток: "ЗМІ, безумовно, дивитимуться під мікроскопом на кожну мою дію, але найважливіше – щоб ти мав чисте сумління. Ми не виступаємо на презентаціях, ми взагалі не виступаємо на приватних акціях, концертах. Всі останні роки життя, коли я вже міг собі дозволити не думати про виступи на приватних концертах, ми скоротили їх до мінімуму... Це вже 10 років тому було… Ну те, що ви називаєте корпоративи, дні народження, на весіллях ми не виступали, напевно, з того часу, коли у нас було вже що їсти. Дні народження, приватні вечірки тощо – вони завжди складали дуже малу частину наших графіків, а після 2014 року ми й від них відмовились. Цей випадок – я б сказав, що це виняток", - заявив Вакарчук.

Нагадаємо, у грудні 2019 року лідер партії "Голос" музикант Святослав Вакарчук виступив у Мінську на корпоративі в IT-компанії Wargaming, що відома грою World of Tanks.  

Loading...