Це не Кличко вигадав щось заборонити, ми спираємось на висновки вірусологів, – мер Києва про посилення карантину

Віталій Кличко пресслужба КМДА

Віталій Кличко каже, що здоров’я киян – це головне

В ухваленні рішення про посилення карантинних обмежень у столиці міська влада спирається виключно на висновки експертів, вірусологів, лікарів.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Міський голова столиці пояснив, чому у Києві посилили карантинні обмеження. Віталій Кличко зауважив, що у місті зафіксовані випадки масового скупчення людей, які святкують весілля тощо, а завданням міської влади є не допустити збільшення кількості інфікованих коронавірусом.

"Сьогодні – 104 випадки захворювання, учора – 101, а ще місяць тому таких випадків було декілька десятків, навіть не більше 50 за добу. Ми бачимо розповсюдження коронавірусу, ми бачимо загрози, які є на сьогодні, і хотів би, щоб люди сприймали це не як – Кличко вигадав щось заборонити чи хтось там придумав таке бачення – зробити обмеження, щоб людям було незручно. Ми спираємось виключно на висновки експертів, вірусологів, лікарів, що нам потрібно зробити", – сказав Віталій Кличко.

Новини за темою: Київ посилює карантин: Які обмеження діятимуть

Міський голова Києва продовжив: "Я розумію, що ситуація достатньо складна, тому що, з одного боку, ми повинні також враховувати те, що бізнес повинен працювати і люди повинні мати роботу, надавати роботу, з одного боку. А з іншого боку – берегти життя людей і в жодному разі не ставити їх під загрозу зараження новими випадками, щоб кількість випадків була як мінімум контрольована. І тільки з цим пов'язано".

Як повідомляли, за минулу добу в столиці підтвердили 104 нові випадки інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок 2 липня в Україні зафіксовано 45 887 випадків коронавірусної хвороби COVID-19Loading...