Це говорила мумія, яка хоче ожити, – Журавський прокоментував витівку Порошенка з новорічним привітанням

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

Порошенко досі не може змиритися з поразкою на виборах президента

Привітання п’ятого президента України Петра Порошенка з Новим роком – абсолютно не щире. Це говорила мумія, яка хоче ожити, яка не впоралася зі своїми емоціями, що вона програла.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Віталій Журавський прокоментував інцидент, що трапився на двох центральних телеканалах, які пов'язують з експрезидентом Петром Порошенком, які перед Новим роком показали новорічне вітання президента Володимира Зеленського до або ж після вітання його попередника Петра Порошенка:

"Я уважно переглянув привітання Порошенка. Воно не щире. Це говорила мумія, яка хоче ожити. Яка не впоралася зі своїми емоціями, що вона програла. А він програв вибори. З тріском програв! І коли він заявив, що бажає колективного імунітету від популізму, так при ньому був повний популізм! Коли він каже: я бажаю колективного імунітету безтолковості, безвідповідальності, то при ньому була безтолковість і безвідповідальність! Якби було все інакше, за нього проголосували б!" – наголосив академік.

Віталій Журавський переконаний, що ця витівка Петра Порошенка пов’язана виключно з тим, що він досі не може змиритися з поразкою на виборах президента.

"Він людина дріб’язкова. Я знаю його багато років, ще коли він не був президентом. Але він таким і залишився. Він не може змиритися, що він – не президент. А він не президент і більше президентом не буде. Вирок йому зробили виборці", – додав гість ток-шоу.

Новини за темою: Професор Журавський назвав найнеобхідніші кроки, які влада мала зробити для боротьби з коронавірусом

Нагадаємо, напередодні Нового року два центральні телеканали "Прямий" і "5 канал", які пов'язують з 5 президентом Петром Порошенком, показали новорічне вітання президента Володимира Зеленського до або ж після вітання його попередника Петра Порошенка.

Зокрема, як пише "Українська правда", на "5 каналі" Зеленського показали раніше, ніж його опонента на минулих виборах. Привітання останнього почалось в 23:55.

Loading...