"Це другий фронт": Новий спікер української делегації у ТКГ розповів про роботу групи

Олексій Арестович

Спікер зауважив, що йому подобається робота української ТКГ на чолі з Леонідом Кравчуком

Радник з інформаційної політики української делегації у ТКГ Олексій Арестович вважає роботу у контактній групі "другим фронтом". Про це він розповів в коментарі УНН.

"Для мене було першим питання: "Чи не збираються вони перетинати так звані червоні лінії? А другим: "Чи там взагалі намагаються захистити національні інтереси України?" І коли я переконався і в першому, і в другому, і коли я побачив, що це взагалі фронт, просто другий фронт — дипломатичний, то тоді я сказав, що потрібно допомагати й на цьому фронті також", - сказав Арестович.

Водночас спікер зауважив, що йому подобається робота української ТКГ на чолі з Леонідом Кравчуком.

"Мені подобається не стільки Леонід Макарович як політик, а стільки робота нашої делегації в ТКГ, яку очолює Леонід Макарович. Я просто переконався в цьому. Я ж приймав участь до того, як мене призначили. Просто спостерігав, що відбувається", - додав Арестович.

Новини за темою: Новий спікер української делегації у ТКГ: Хто такий Олексій Арестович і що про нього відомо

Нагадаємо, напередодні голова української делегації в Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук призначив радником з інформаційної політики української делегації у ТКГ оглядача та блогера Олексія Арестовича.

Loading...