Тримаємо кулачки: Джамала похвалилася першою номінацією на премію "Греммі"

Джамала Фото з відкритих джерел

Саундтрек до фільму "Євробачення: Історія вогненної саги" претендує на головну музичну нагороду світу

22 листопада музична премія "Греммі" оголосила номінантів 2020 року, і альбом саундтреків до фільму Netflix "Євробачення: Історія вогненної саги", у записі якого брала участь українська співачка Джамала, став одним з претендентів на заповітну нагороду. Про це співачка розповіла у своєму Instagram.

"Це ж просто вау! Мій голос звучить не тільки в відео-уривку, який ви бачите, але і лідирує у всіх приспівах і ще в одному сольному шматку! Всі мої інтерпретації затверджувалися музичними продюсерами Netflix через зв'язок з Лос-Анджелесом! Знали б ви, яка колосальна робота була пророблена для створення попурі. щаслива, що брала активну участь в цьому. Тримаємо кулачки! Дуже щаслива за всю команду!", - написала вона.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Фанати Джамали прийшли від новини в захват, адже "Греммі" вважається головною музичною нагородою світу і вручається американської Національною академією звукозапису, що ріднить її з "Оскаром".

"Гордість! Ще раз довела, що краща, - пишуть в коментарях. - Вся музична частина фільму дуже крута! Тримаємо за тебе кулачки".

Новини за темою: Джамала знялася у фільмі Netflix про Євробачення

Раніше повідомлялося, що організатори музичної премії "Греммі" назвали імена претендентів на нагороди у 2021 році. Список можна переглянути за посиланням.

Loading...