Три великі весілля відправили цілий район на Буковині у "червону" зону

Кіцманський район Чернівецької області два тижні перебуває в "червоній" зоні поширення коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Гості трьох весіль у Кіцманському районі Чернівецької області захворіли на коронавірус, через що район уже другий тиждень поспіль відносять до "червоної" зони поширення хвороби. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на брифінгу.

За словами чиновника, спеціалісти мають чітко встановлені шляхом епідеміологічних розслідувань джерела вибуху та поширення COVID-19. Зокрема, є інформація про три весілля на 300-500 гостей кожне, гості якого "практично загнали весь район у так звану "червону" зону", – зазначив Осачук.

Крім того, голова ОДА заявив, що на Буковині зросла кількість хворих серед відпочивальників, адже близько 20% тих, хто повернувся з курортів і пройшли тестування на коронавірус, отримали позитивний результат.

В обладміністрації прогнозують, що за кілька тижнів відбудеться пікове навантаження на медзаклади, які лікують хворих на COVID-19. "Зараз ми кожного дня повідомляємо про близько сотню нових хворих на коронавірус. Хоча ще місяць тому фіксували по 20 нових хворих за добу. Це є наслідком того, що після суттєвого послаблення карантинних обмежень більшість людей абсолютно легковажно перейшла жити у формат вільного способу життя", – резюмував Осачук.

Новини за темою: У 10 областях України можуть посилити карантин: Хто у зоні ризику

Раніше повідомлялося, що на Буковині зросла кількість дітей, госпіталізованих із підозрою на COVID-19. Наразі в обласній лікарні з підтвердженим коронавірусом перебувають 11 дітей.

Loading...