Третій лот: Малюська заявив про продаж "недешевої" Львівської виправної колонії

Міністр юстиції України Денис Малюська Фото з відкритих джерел

Міністр переконаний, що колонія може бути цікава житловим забудовникам

Міністерство юстиції України восени виставить на продаж Львівську виправну колонію №48, яка може бути цікавою житловим та промисловим забудовникам. Про це заявив очільник відомства Денис Малюська у Facebook.

Як зазначається, площа 40 будівель колонії становить понад 42 тисячі квадратних метрів. Загалом установа, яка розташована поблизу центру Львова, займає приблизно 10 гектарів.  

За словами Дениса Малюськи, до будівель під'єднані всі інженерні мережі. Зокрема, там є електренергія, каналізація та водовідвід. Міністр переконаний, що цей об'єкт може зацікавити, як промислових, так і житлових забудовників. 

Однак, Малюська наголосив, що коштувати Львівська колонія буде "недешево" та закликав усіх, зто зацікавився в купівлі об'єкту, звертатися до Мін'юсту. 

"Це буде наш третій лот на продаж. Він буде запропонований до продажу також цієї осені", - додав Малюська.

розпродаж в‘язниць продовжується)

деталі про наступний лот - у відео.

Опубліковано Denis Malyuska Субота, 5 вересня 2020 р.

До слова, наразі колонія перебуває у неробочому режимі. За словами міністра, останній засуджений був вивезений звідти два роки тому - у 2018.

Новини за темою: Малюська показав VIP-камери в СІЗО Одеси і закликав киян купувати сертифікати на них

Нагадаємо, цього тижня міністр юстиції Денис Малюська заявив, що в Україні потрібно залишити лише дві в'язниці, не враховуючи слідчі ізолятори (СІЗО). За його словами, необхідно орієнтуватися на покарання, не пов'язані з позбавленням волі.

Loading...