Третьякова виступила за легалізацію секс-індустрії в Україні

Галина Третьякова Голос.ua

За її словами, це потрібно для контролю держави

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова вважає, що секс-індустрію в Україні потрібно легалізувати. Про це вона повідомила в інтерв'ю "Громадському".

"Я взагалі є прихильником легалізації всього, що можливо… Секс-індустрія у нас була, це одна з найдавніших професій, і той, хто її організовує, т. зв. сутенери, теж у чорній частині спектру економіки. Вони отримують прибуток. Там є приниження, є елементи торгівлі людьми. Ці елементи треба прибрати", – сказала Третьякова.

За словами Третьякової, коли секс-індустрія працює в законному полі, держава може її контролювати.

Новини за темою: Третьякова заявила, що зарплата нардепа занадто мала для нормальної роботи

Також Третьякова ствердно відповіла на питання про те, чи потребують працівники секс-індустрії соціального захисту.

"Звичайно. Людина, що працює в цій сфері, потім буде вимагати від держави пенсійне забезпечення. Якщо з ним щось станеться, наприклад, нещасний випадок, що призведе до інвалідності, і це потребує догляду, соціальні служби будуть підключатися. Соцзахист покриває будь-якого громадянина України", – пояснив Третьякова.

Новини по темі: Нардеп Третьякова заявила, що родичі зниклих без вести на Донбасі наживаються на соцвиплати

Нагадаємо, народний депутат фракції "Слуга народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізації громадян без працевлаштування.

Loading...