Ток-шоу "Ми всі – українці", – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 26 листопада, о 19:00 у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "Ми всі – українці" з Ростиславом Сухачовим та Тетяною Тереховою. 

Темами програми були:

  • Обшуки в музеї Майдану;
  • Можливість введення повного локдауну;
  • "Зашквари" тижня та багато інших цікавих тем.

У ток-шоу взяли участь Сергій Лямець, журналіст, Олена Бондаренко, народний депутат кількох попередніх скликань, Олексій Кущ, фінансовий аналітик, Ганна Герман, народний депутат попередніх скликань, Микола Катеринчук, народний депутат України, голова "Європейської партії України", Олексій Бик, журналіст, учасник Євромайдану, Микола Азаров, прем'єр-міністр України у 2010–2014 роках, Олексій Кучеренко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Роман Бочкала, журналіст, Володимир Петров, політтехнолог, Павло Кухта, в.о. міністра економіки у 2020 році, керівник з політичних питань Київської школи економіки, Марина Бардіна, народний депутат, фракція "Слуга народу", Борис Тодуров, професор, лікар-кардіохірург, Андрій Рева, 5-й міністр соціальної політики України, Іван Плачков, ексміністр палива та енергетики, Данило Гетманцев, народний депутат, фракція "Слуга народу", Євгеній Куксін, журналіст, блогер, Сніжана Єгорова, телеведуча, акторка, та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу "Ми всі – українці" просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу "Ми всі – українці" не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...