Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 21:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Темами програми були:

  • Ситуація на Донбасі. В РНБО готують нове рішення до річниці зустрічі у Парижі та говорять про азербайджанський сценарій повернення територій;
  • Чому депутати саботують розслідування справ Майдану;
  • Після місцевих виборів у радах почали з’являтися коаліції одвічних ворогів;
  • Бюджет-2021. Куди підуть гроші;
  • Підвищення вартості електроенергії та газу.

У ток-шоу взяли участь Андрій Рева, міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках, Анна Маляр, юрист, Олексій Кущ, фінансовий аналітик, Надія Савченко, депутат Верховної Ради України VIII скликання, Володимир Медяник, народний депутат України VII скликання, Ігор Луценко, народний депутат України VIII скликання, Олена Мошенець, народний депутат України від партії "Слуга народу".  

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...