Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Темами програми були: 

  • Вибори. Попередні підсумки;   
  • Місцеві вибори показали, що суспільство розділене, а довіра до влади за рік впала. Який існує вихід з кризи загальної недовіри;
  • Перестановки у Кабміні. Що буде з тарифами;
  • Локдаун, карантин та лікування від COVID-19. Якою є стратегія влади;
  • Дипломати вважають, що повернення Байдена сприятиме відновленню зв’язків США з демократичною опозицією та активістами в Україні. Які це матиме наслідки для держави;
  • Ексначальник генштабу Володимир Замана опублікував документи, що підтверджують спроможність України захистити Крим у 2013 році;
  • В українській делегації ТКГ вже говорять про карабаський сценарій повернення Донбасу;
  • Скандал зі зникненням грошей на будівництво Меморіалу Небесної Сотні керівництво музею назвало спецоперацією, щоб "помножити Революцію Гідності на нуль".

Гості ток-шоу –  Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України, Вадим Івченко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Олеся Медведєва, журналіст, Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор, академік, Володимир Цибулько, політолог, Юрій Левченко, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, Олена Бондаренко, народний депутат V-VII скликання, Олександр Ольшанський, заступник голови комітету виконавчих реформ, Ігор Луценко, народний депутат України VIII скликання, Олена Льошенко, адвокат, заслужений юрист України.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...