Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 21:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Темами програми були:

  • День Гідності та Свободи. Право та революційно-політична доцільність. Де зараз українське суспільство;
  • Обшуки в Музеї історії Майдану. Чому символ пам’яті перетворився на символ корупції;
  • Майдан змінив історію. Але чи змінив він сприйняття минулого та ставлення до нього;
  • Влада пропонує запровадити пільги для учасників подій на Майдані та їх рідних. Чи не спровокує це соціальне напруження в суспільстві;
  • Як Майдан змінив життя його учасників.

Гості ток-шоу –  Олег Ляшко, лідер "Радикальної партії", Валерій Димов, політолог, Ірина Паламар, громадський діяч, голова ГО Народний союз, Дмитро Лінько, народний депутат VIII скликання, Микола Катеринчук, лідер "Європейської партії України", Тарас Загородній, політтехнолог, Володимир Медяник, народний депутат України VII скликання,  Віктор Чорний, народний депутат від партії Опозиційна платформа – За життя". 

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

 

Loading...