Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Темами програми були:

  • Протести підприємців. Чи піде Рада на поступки щодо РРО;
  • "Карантин вихідного дня". Чому суспільство не сприймає його;
  • Місцеві вибори. Попередні результати;
  • Конституційна криза. Чому Автомайдан погрожує президенту;
  • Річниця Майдану. З чим країна приходить до цієї дати;
  • Чому кабмін заговорив про інтернованих осіб.

Гості ток-шоу – Галина Янченко, народний депутат від партії "Слуга народу", Вадим Івченко, народний депутат, фракція "Батьківщина", Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України, Олександр Лукашев, народний депутат, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Валерій Димов, політолог, Ренат Кузьмін, народний депутат України, член партії "Опозиційна платформа - За життя", Дмитро Добродомов, народний депутат України VIII скликання, Олександр Лазарєв, політолог, Юрій Левченко, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, Марія Мезенцева, народний депутат від партії "Слуга народу".

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Loading...