Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Луцьк. Телеканал ZIK вперше оприлюднить записи розмови з луцьким терористом Максимом Кривошем
  • Радикалізація суспільства. Напад на народних депутатів
  • Нормандський формат. Чи є підстава для нової зустрічі?

Гості ток-шоу – психіатр, науковий керівник Інституту когнітивного моделювання, радник міністра охорони здоров’я Спартак Суббота, народний депутат Олександр Колтунович, журналістка Світлана Крюкова, політолог Валерій Димов, народний депутат V-VII скликання Олена Бондаренко, народний депутат Сергій Власенко та народний депутат України VII-VIII скликання Михайло Головко.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.Loading...