Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Обіцянки влади та їх реалізація
  • Місцеві вибори: Можливі коаліції та стратегія влади
  • Плівки Деркача: Чому Рада не створює ТСК?
  • Гучні ДТП: Фігурантів зазвичай не надто карають

Гості ток-шоу – політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман, експерт з політики Олександр Солонтай, народний депутат, фракція "Батьківщина" Сергій Євтушок, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, політолог Олександр Лазарєв, народний депутат, член партії "Опозиційна платформа - За життя" Василь  Німченко, народний депутат, фракція "Слуга народу" Юрій Камельчук  та політичний консультант Михайло Чаплига.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

 Loading...