Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Генпрокуратура проти САП
  • Кабмін презентував програму подолання кризи
  • Посли ЄС, США та Британії взялися за медреформу
  • Президент підписав річну програму комісії Україна-НАТО на рік
  • Справа Вятровича

Гостями  ток-шоу були народний депутат Юрій Павленко, колишній народний депутат Борислав Розенблат, народний депутат Валентин Наливайченко, народний депутат Мар'яна Безугла, народний депутат Олександр Дубінський, екснардеп Надія Савченко, президент українського аналітичного центру Олександр Охріменко, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в Харкові Андрій Лесик та екснардеп Дмитро Лінько.

Долучайтеся до перегляду ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

 

Loading...