Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIK

На телеканалі ZIK напередодні ввечері транслювалося ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Трагедія в Кагарлику
  • Справа Порошенка
  • Плівки Деркача
  • Зростання тарифів та накопичувальна пенсія
  • Безробіття, заробітчани та діяльність уряду

Гостями ток-шоу були журналістка Світлана Крюкова, екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян, народний депутат Олена Мошенець, журналістка та телеведуча Діана Панченко, юрист Олена Лукаш, шоумен Володимир Бистряков, народний депутат Олексій Кучеренко, народний депутат Віктор Чорний, народний депутат Ірина Верещук, політолог Олександр Лазарєв та екснардеп Сергій Мельничук.

Долучайтеся до перегляду ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

 

 

Loading...