live

Тіло загиблого під час наступу 18 лютого бійця передали з непідконтрольних територій, - штаб ООС

Також вдалося отримати останки ще одного військового, який загинув шість років тому

Загиблий під час обстрілів на Донбасі військовослужбовець ООС Максим Хітайлов Facebook-сторінка 72-ої окремої механізованої бригади ім. Чорних Запоріжців

У четвер, 20 лютого, українській стороні передали тіло українського військового Максима Хітайлова, який загинув під час обстрілів НЗФ на сході України 18 лютого. Цю інформацію підтвердив штаб ООС

"Сьогодні, 20 лютого відбулося повернення з тимчасово окупованої території тіла військовослужбовця Збройних Сил України, який загинув у бою 18 лютого", - зазначили в штабі.

Також відомо, що наразі триває підготовка до транспортування тіла воїна до місця поховання та проведення ритуалу вшанування.

Окрім цього, у штабі ООС розповіли, що українській стороні вдалося отримати останки тіла ще одного українського військового - Тимощука Сергія Володимировича, який загинув ще в 2014 році під час виконання бойових завдань.

Нагадаємо, під час атаки на спостережні пости ООС, яка відбулася у вівторок, 18 лютого, на Донбасі, Спеціальна моніторингова місія Організації безпеки й співпраці в Європі зафіксувала понад 2,3 тис. вибухів.

Loading...