live

Тести негативні: Евакуйовані з Катару припинили обсервацію в готелі "Козацький"

Украинці припинили обсервацію в готелі "Козацький" Фото з відкритих джерел

Вночі 4 квітня українці отримали результати аналізів на коронавірус

У суботу, 4 квітня пасажири літака з Катару, яких евакуювали до України через пандемію COVID-19, припинили обсервацію та виселилися з готелю "Козацький" у Києві. Про це повідомив один з пасажирів Андрій Кулижко у коментарі "Громадському".

Як зазначається, аналізи для проведення ПЛР-діагностики на коронавірус в евакуйованих взяли 1 квітня, а через три дні результати обстеження вірусу в організмі евакуйованих не показали. 

За словами Кулижко, 3 квітня в готель прийшли люди з Мінінфраструктури, щоб зібрати інформацію про місце проживання людей. Однак про результати тестів нічого не повідомили.

"Ми вже бачили сюжети на телеканалах, що всі тести у всіх негативні, ми ще їх на руки не отримали, але знали. Ми чекали інформації і вирішили залишитися в готелі до ранку, адже у багатьох людей важка логістика (з добиранням додому — ред.)", - зазначив один з пасажирів. 

Зокрема, Кулижко наголосив, що приблизно о 01:30 до нього в номер постукав інший обсервований і сказав, що потрібно терміново виїжджати.

"Я спустився до стійки адміністратора, взяв довідки з тестування на коронавірус. Їх видавали в обмін на виселення", — розповів Кулижко. 

Після чого Андрій заповнив бланки на самоізоляцію, які були в одному екземплярі, і віддав їх поліції. За словами чоловіка, о 5 ранку він повернувся додому в Чернігів.

Нагадаємо, 1 квітня заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що з обсервації у столичному готелі "Козацький" втекли близько 60 людей, які повернулися в Україну з Катару. 

Однак напередодні поліція знайшла і оштрафувала кожного, хто втік з обсервації в готелі "Козацький", на 17 тисяч гривень. 

Loading...