live

Тести на COVID-19 з Південної Кореї почали розподіляти між областями України

ПЛР-тести на 100 тис. тестувань, які прибули з Південної Кореї, уже розподіляються між регіонами Фото: Офіс президента

Доставлений вантаж уже розподіляється по аптеках

У вівторок, 31 березня, між регіонами України почали розподіляти одну тисячу коробок ПЛР-тестів для діагностики коронавірусу, які прибули напередодні літаком з Південної Кореї. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Як зазначається, цих тестів вистачить на 100 тисяч тестувань. Крім цього, очікується прибуття ще 100 тисяч таких тестів, 40 тисяч окулярів багаторазового використання та респіратори високого ступеня захисту.

"Доставлений вантаж уже розподіляється по аптеках, і навіть якщо вони не забезпечені на 100%, паніки немає", - зазначили в пресцентрі. 

Крім цього, українське підприємство додатково виготовляє 8 тисяч спецкостюмів, 4 тисячі захисних халатів та 18 тисяч рукавичок багаторазового використання. За попередньою інформацією, 31 березня розпочнеться відправлення медзасобів в регіони представникам швидкої допомоги та інфекційних відділень.

"Ми закриємо всі потреби в захисті тих, хто на передовій – лікарів "швидких допомог" та інфекціоністів, – тобто лікарів, які безпосередньо контактують та допомагають хворим на COVID-19", – зауважив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, напередодні головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що в Україні було створено 567 мобільних бригад для проведення тесту на коронавірус.

Loading...